Kariéra

Požadujeme:

Stredoškolské Vzdelanie v odbore Elektrikár alebo elektrotechnik

Vodičský preukaz: B

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • odborná spôsobilosť na výkon práce elektrotechnika (min. § 21)
  • manuálna zručnosť
  • znalosť problematiky konfigurácie počítačových sieti
  • zodpovednosť, flexibilita, adaptabilita, schopnosť zvládať konflikty
  • bezúhonnosť – podmienkou (po prijatí nutný odpis z registra trestov)
  • tímový duch
  • samostatnosť
  • ochota príležitostne cestovať v rámci SR

Miesto Práce: Košice, SR

Druh pracovného pomeru: plný uväzok

Ponúkaný plat: dohodou k spokojnosti oboch strán

Náplň práce:

  • Spolupráca pri navrhovaní systémov
  • Montáže, revízie a servis systémov:
    • kamerových systémov
    • systémov na ochranu tovaru pred krádežou (EAS)
    • elektronickej zabezpečovacej signalizácie (EZS), poplachový systém narušenia
    • elektronickej požiarnej signalizácie (EPS)
    • prístupových a dochádzkových systémov
    • štruktúrovanej kabeláže
    • inteligentných budov
Bližšie informácie sa dozviete pri osobnom pohovore.

Ak Vás pozícia zaujala, pošlite nám Váš životopis e-mailom na adresu kariera@compactsro.sk a my Vás v čo najkratšej dobe budeme kontaktovať.